0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ataşehir Beyaz Eşya Servisi

Her evin olmazsa olmazlarından beyaz eşyalar, deyim yerindeyse elimiz ayağımız olmuş durumdalar. Ataşehir beyaz eşya servisi hayatımızda bu kadar önemli yer edinen beyaz eşyalarla ilgili her türlü sorun ve onarımda sizlere aynı gün 7/24 hizmet vermektedir.

Ataşehir beyaz eşya servisi ile çalışan kadromuz alanında profesyonel, değişime ve gelişime daima açık personellerden oluşmaktadır. Teknolojinin sürekli gelişim halinde olduğu sektörlerden biri olan beyaz eşyalarda uzmanlarımız kendilerini sürekli yenileyerek sizlere en uygun hizmeti sunuyor.

Beyaz eşya, üretildiği ilk zamanlarda genellikle beyaz renkli olduğu için bu ismi almıştır. Beyaz eşya, evde kullanılan ev eşyası makinelerinin genel adıdır.

Beyaz eşya genel isim olarak verilse de hangi eşyaların beyaz eşya kapsamına girdiği merak konusudur. Beyaz eşya servisi kapsamına giren ürünler;

  • Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, elektrikli süpürge, klimalar, çamaşır kurutma makinesi, ocak, su sebili, mikrodalga gibi ürünler beyaz eşya kapsamına girer.
,

 Bu ürünlerden herhangi biri arızalanırsa Ataşehir beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek ürününüzü ve sorununuzu anlatabilirsiniz. En yakın Ataşehir yetkili beyaz eşya servisi size hemen ulaşarak mümkün olan en kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Yetkili servisle iletişime geçme sebeplerinizden biri de beyaz eşya bakımı olabilir. Beyaz eşyanın arıza göstermesine gerek yok, teknik servis çalışanlarının tavsiye ettiği  sürede bakım yaptırarak ürününüzü daha uzun ömürlü hale getirirsiniz.

Hangi Hizmetler Mevcut?

Ataşehir beyaz eşya servisi beyaz eşya ile ilgili herhangi bir probleminizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz:

  • Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve her türlü beyaz eşya montajı
  • Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı ve klima başta olmak üzere her türde beyaz eşyanızın bakımı
  • Fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima arızalarında profesyonel teknik servis ekibiyle onarım ve bakım hizmeti gibi oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.

Yıllardır kullandığınız beyaz eşyanız bozuldu. Yapmanız gereken ilk hareket eşyanızı fişten çekerek kullanmayı sonlandırmak. Daha sonra Ataşehir beyaz eşya servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturmak ve beyaz eşyanızın ne tür bir sorununun olduğunu söylemek. Bu, oldukça önemli bir detay. Gerekli ekipman ve alanında uzman olan teknik servis elemanlarımız sorunun gerektirdiği alet ve malzemeleri eksiksiz şekilde alacaklardır.

Beyaz eşya alırken ürününüz belirli süre garanti kapsamında kalır. Fakat garanti kapsamı bittikten bir süre sonra arıza vermeye başlar. Garantisi olmayan ürününüzü güvenilir bir firmada işinin ehli insanlara yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü eşyanızın sorunu eğer geçici olarak çözülürse kısa süre sonra tekrarlanır. Ve bu tekrarlanma kronik ve kalıcı bir hasara dönüşür.

Bir misal verelim. Diyelim ki buzdolabınız su akıtıyor. Siz de kendi başınıza çözmeye çalıştınız ama olmadı. Ataşehir beyaz eşya servisi ile iletişime geçmek yerine size en yakın servisi arayarak durumu belirttiniz. Aradığınız servis gelerek sorunu çözdüğünü söyledi. Fakat birkaç gün sonra buzdolabınız hem su akıtmaya hem de soğutmamaya başladı. Bu durumda ne yaparsınız? Tekrar aynı servisi ararsanız sizden yine ücret talep edeceklerdir. Birkaç gün önce gelmiş olsalar bile. İşte bu yüzden seçiminizi garantili servis firmasından yana kullanmalısınız.

Neden Ataşehir Beyaz Eşya Servisini Tercih Etmeliyim?

Ataşehir beyaz eşya servisi size garantili teknik servis hizmeti sunuyor. Beyaz eşya bakım, montaj ve tamiri ile ilgili sunulan tüm hizmetler bizim garantimiz altındadır. Bir arıza gerçekleşti ve bizimle iletişime geçtiniz. Önce arıza kaydı alarak sorunu öğreniyoruz. En kısa sürede sorununuzu çözmek için adresinize geliyoruz. Sorun tespiti yapıldıktan sonra arızanın giderilmesi için gerekenler yapılıyor. Sorununuzu çözdükten sonra aynı gün veya ertesi günlerde tekrarlanan aynı sorun da garanti kapsamına giriyor. Bu uygulama ile kimse mağdur olmuyor biz de siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti ile evinizden ayrılıyoruz. Önceliği ürün arızasının güvenle giderilmesine verirseniz hem cebiniz zarar görmez hem de aynı sorun için 2 kere servis çağırmanız gerekmez.

Gerekli güvenli hizmeti alın, gereksiz kaygı ve stresten kurtulun!