0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Kombi Servisi

Arnavutköy Kombi Servisi

Firmamız, İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde hizmet vermektedir. Arnavutköy kombi servisi bünyesindeki uzman ekip sayesinde Arnavutköy ve çevresine kombi servis ve bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca İstanbul genelinde de faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürüten servisimiz, tecrübeli personelleri ve teknik ekibi ile müşterilerine uzun yıllardır tüm imkanları sağlamaktadır. Arnavutköy kombi servisi, çözüm odaklı hizmet sunmakta, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Arnavutköy kombi servisi müşteri odaklı iş planlaması ile beraber, oluşacak tüm sorunlara en kısa sürede yanıt vermek için temel prensipler edinmiştir. Arnavutköy kombi servisi öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini misyon edinmektedir. Destek ekip ile beraber Arnavutköy kombi servisi bakım, onarım, montaj gibi işlerde tercih edilen yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan bir bakım servisidir.

Arnavutköy Kombi Servis Hizmetleri

Arnavutköy kombi servis hizmetleri kapsamında; kombi tamiri, kombi bakımı, kombi montajı gibi teknik konularda destek ve hizmet vermektedir. 7/24 hizmet sağlayan whatsapp hattımızdan iletişime geçtiğiniz takdirde uzman teknik ekip sorunun ne olduğunu çözümlemek üzere önce uzaktan yönlendirme ile problemi çözmeye odaklanır. Eğer problem uzaktan destek ile çözümlenemezse de Arnavutköy kombi servisi gün içinde veya yoğunluğa bağlı olarak ertesi gün, adresinize gelerek hizmet vermektedirler.

Belirli bir plan ve program doğrultusunda çalışan teknik servis ve uzman ekibimiz, ihtiyacınız durumunda kombinizin daha uzun ömürlü olmasına ve enerji tasarruflu çalışmasına yardımcı olmaktadır. Kombinizi gönül rahatlığıyla kullanmak, kombi cihazınızın yakıt tüketimini minimuma indirmek ve enerjiden tasarruf sağlamak için teknik servisimiz ile iletişime geçerek kombinizin tamir, montaj veya rutin bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Arnavutköy Kombi Bakımı

Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları nedeni ile sürekli kullanılan kombi cihazının periyodik bakımlarının en az yılda 1 kez yapılması gereklidir. Daha az fatura ödeyerek verimli ısınma sağlamak için periyodik kombi bakımlarının kaçırılmamasına dikkat edilmesi mühimdir. Ayrıca düzenli kombi bakımı yapılan cihaz hem daha uzun ömürlü olur ve hem de ani arızalanmalar yaparak sizi zor durumda bırakmaz.

Kombi Bakımının Faydaları

Arnavutköy kombi servisi, düzenli olarak yılda bir kez kombi cihazınızın bakımının yapılmasını tavsiye etmektedir. Böylece;

 • Kombi cihazının sağlıklı ve doğru çalışmasını sağlayarak tüm kış boyunca yüksek verimlilik elde edilir.
 • Fazla güç ve enerji kullanılmasının önemli ölçüde önüne geçer.
 • Kombi cihazının ve yedek parçalarının uzun ömürlü olmasını sağlar.

Arnavutköy Kombi Arıza Tamiri

Kombi birçok sebepten dolayı arıza verebilir. Bunlar dairede doğalgaz ve elektrik bulunmaması, kombi suyunun bitmesi, kombi parçalarına ait sorunlar oluşması (delinme, kırılma, çatlama vs.) uzun süre bakım ihmali, voltaj problemleri, kombinin ömrünün tükenmesi gibi sebepler olabilir. Bu bahsedilen sorunlarla ilgili tamir ve onarım sürecinin işin teknik kısmına hakim uzmanlar tarafından yapılması gereklidir, aksi takdirde küçük gibi görünen bu sorunların yol açacağı ihmaller silsilesi daha büyük sorunlara yol açarak daha yüksek fiyatlara mal olabilmektedir.

Kombi Arıza Belirtileri

Birçok nedenden kaynaklanabilen ve en çok karşılaşılan kombi arıza nedenleri şunlardır;

 • Kombiden gaz kokusu gelmesi,
 • Kombinin su akıtması,
 • Kombinin çalışması ama suyu ısıtamaması.
Sıklıkla karşılaşılan kombi arızaları şunlardır;
 • Kombiye elektrik gelmiyor veya hiç çalışmıyor.
 • Kombiye elektrik geldiği halde devreye girmiyor.
 • Kombi ateşleme yapmıyor.
 • Kombi belli bir süre çalıştıktan sonra duruyor.
 • Kombiden gaz kokusu geliyor.
 • Kombi su akıtıyor.
 • Kombi çalışıyor ama sıcak su gelmiyor.
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısınmıyor.
 • Kombi su basıncı sürekli yükseliyor.
 • Kombi sesli veya gürültü çalışıyor.
 • Kombi arıza kodu veya hata kodu veriyor.

Arnavutköy Kombi Montaj

Sultanbeyli Kombi Montajı

Kombinizi ilk aldığınızda kurulum ve montaj yapılması için Sultanbeyli ve yakınlarındaki müşterilerimize Arnavutköy kombi montaj hizmeti sağlamaktayız. Kombinin montajını yaptıktan sonra kurulumunu ve ayarlarını yaparak müşterimize kombi kullanımı hakkında bilgi vermekteyiz. Kombi kullanımı sırasında dikkat ve kontrol edilmesi gerekenleri anlatarak kombiyi teslim eden Arnavutköy kombi servis ekibimiz kurulum ve montaj için ayrıca ücret talep etmemektedir.

Arnavutköy İlçesi Hakkında..

Arnavutköyİstanbul Boğaziçi’nin Avrupa yakasında Beşiktaş ilçesinin sınırları içinde köklü ve tarihsel yapısı ile ünlü bir mahalledir. Arnavutköy İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasındaki sahilde Kuruçeşme ile Bebek arasında yer alır.

Arnavutköy ilçesi, İstanbul’un ilçelerinden batıda Çatalca, güneyde Büyükçekmece, Esenyurt ve Başakşehir, doğuda da Eyüp Sultan ilçeleriyle komşudur ve İstanbul’un Karadeniz’e kıyısı olan ilçelerindendir. İl merkezinden uzaklığı ise yaklaşık 27 kilometredir.

İstanbul‘da iki tane Arnavutköy var, biri semt diğeri ilçe. İlçe olan Arnavutköy Terkos gölü ile Sazlıdere barajı arasındaki geniş bölgeyi kapsıyor ve yukarıdaki tanımınıza uyuyor.

Arnavutköy, İstanbul’un Avrupa yakası kıyısında, şehrin turistik merkezlerinden ve karmaşasından uzak, şirin ve tarihi bir ilçedir. Arnavutköy için, şehrin en iyi korunmuş, gizli yerlerinden biri olduğunu söylemek mümkündür. Burada, çeşitli müzeler ya da şehrin sembollerine yer yoktur.