0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arnavutköy Buzdolabı Servisi

Arnavutköy Buzdolabı servisi hizmetleri: Buzdolabı arıza tespiti ve çözümü, Buzdolabı bakım ve onarımı için teknik destek alabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz

Arnavutköy Buzdolabı Servisi

Buzdolapları ev ve iş yerlerinde kullanılan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Buzdolabınızda karşılaşacağınız sıkıntılar sonrasında, içinde bulunan meyve, sebze ve yemekler hızlı bir şekilde bozulacaktır. Arnavutköy buzdolabı servisi olarak müşterilerimizin maddi kayıplara uğramaması için Arnavutköy buzdolabı servisi olarak hemen müdahale etmekteyiz. Arnavutköy buzdolabı servisi hizmetlerine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz demektir. Uzun yıllardan beri teknik servis hizmetini halkımıza sunmaktadır. İşimizde deneyimli, tecrübeli olmamız ve belli bir iş prensibine uygun olarak çalışmamız tercih edilmemizi sağlamaktadır.
Arnavutköy buzdolabı servisimizi arayarak randevu talep edebilir. Verilen randevulara tam zamanında gidilerek yaşanan sorunlara kısa sürede çözümlenecektir.
Tüm marka ve model buzdolapları için teknik hizmet sunmaktayız. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmayı tercih etmekteyiz. Böylelikle kullanıcılarımız servis ve parça garantisinden faydalanacaklardır.

Arnavutköy Buzdolabı Bakımı

Buzdolaplarınız her ne kadar uzun ömürlü beyaz eşyalar sınıfına girse de yıllık olarak düzenli bakım ve onarımın yapılması şarttır

Buzdolabı bakımı ve kullanımı için bilinmesi gerekenler;

  • Temizlik yaparken gaz, benzin ve benzeri maddeleri kesinlikle kullanmayınız.
  • Temizleme işlemine başlamadan önce fişini çekmenizi tavsiye ederiz.
  • Temizleme işi için asla keskin aşındırıcı aletler, sabun, ev temizlik maddeleri kullanmayınız.
  • Buzdolabının içini temizlerken ılık su ile siliniz ve daha sonra iyice kurulayınız.
  • Lamba muhafazasına ve diğer elektrikli kısımlara su girmemesine özen gösteriniz.
  • Buzdolabınız uzunca bir süre kullanılmayacaksa elektrik bağlantısını kesiniz ve kapısını aralık bırakınız.
  • Kapı sızdırmazlık contalarının temizliğini üzerlerinde toz ve parçacık olmadığını düzenli olarak kontrol ediniz.
  • Kapı raflarını çıkarmak için üzerindekilerin tümünü alınız aksi durumunda raflar zarar görebilir.
  • Yiyeceklerin kapalı kaplarda saklanması gerekmektedir
  • Saklama süresi dolan ya da bozulan gıdaların, buzdolabında kesinlikle tutulmaması gerekmektedir.

Arnavutköy Buzdolabı Arızası

Arnavutköy buzdolabı servisi arıza ve onarım hizmeti sağlamaktadır. Buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için hizmetinizdeyiz. Arnavutköy buzdolabı servisi sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Profesyonel teknik servis elemanlarımız zamanında ve doğru müdahaleler ile cihazlarınızın problemini en kısa sürede çözecektir. Arnavutköy buzdolabı servisi bildirdiğiniz tüm buzdolabı problem bildirimleriniz, ürünleriniz konusunda uzmanlaşmış profesyonel teknik servis ekiplerimizce incelenerek size geri bildirimde bulunulacaktır. Tüm buzdolabı markalarında orijinal parça kullanmaktadır. Arnavutköy buzdolabı arızası için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz Arnavutköy buzdolabı servisi tüm buzdolabı sorunlarınızda parça ve işçilik garantili olarak arızanızı kısa sürede giderecektir.

Buzdolabındaki arızalar nelerdir?

Her evde ve bazı işyerlerinde olan beyaz eşyalardan bir tanesi olan buzdolabı da sıkça arızalanabilir. Buzdolabı bozulması halinde içindeki yemekler de yenilmez hale gelir. Bu nedenle acil müdahale edilmesi gerekir. Buzdolabında görülen sorunlardan en yaygın olanları şu şekilde sıralayabiliriz:
Buzdolabı altı soğutuyor üstü soğutmuyor; Buzdolaplarının alt kısımlarında soğutma varken üstte olmayan soğutma sık rastlanan arızalardandır. Bu durum üstte yer alan besinlerin çabuk bozulmasına neden olabilir. Kişilerin önce üst tarafta bulunan kapak butonunu kontrol etmesi gerekir. Bu butona basılı olmadığından emin olun. Buzdolabı içinde sirkülasyonun bozulmasına neden olan durumlarda bu eşitsiz duruma yol açabilir. Yetkili servisin bakması gerekir. Arnavutköy buzdolabı servisi ile iletişime geçerek buzdolabındaki sorunu gidermek için destek alabilirsiniz. Uzman servisimiz harika hizmetiyle sizi memnun bırakacaktır.

Buzdolabı soğutma yapmıyor; Buzdolabının genellikle soğutma yapmaması halinde ortaya çıkmaktadır. Şebeke elektriğinde özellikle git gel sorunu olduğu zaman bu sorun yaşanabilmektedir. Motor ısısında problemler nedeniyle de buzdolabında soğutma sorunları olabilir. Bu gibi durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen bizi arayarak sorun tespit ve tamir süreçlerine geçebilirsiniz.

Buzdolabında su sızıntısı var; Buzdolabı tamiri çağıran kişilerden bazıları buzdolabından gelen sudan çok rahatsız olduklarını dile getirirler. Bu problem genellikle buz çözme fonksiyonundan sonra ortaya çıkmaktadır. Su aslında bu kısımdan gelir. Özellikle su kanalında sorunlar olması bu suyun dışarı sızmasına neden olabilir.

Buzdolabı su kanalında sıkça bozulmalar görülebilir. Arnavutköy buzdolabı servis ekibimiz kanalda yer alan tıkanıklık başta olmak üzere diğer sorunların çözülmesi için elinden gelenin fazlasını yaparlar. Sorunları giderir ve sizlere daha ilk gün gibi çalışan bir sistem sunar. Bu sayede su sızıntısı sorununu gidermiş oluruz.

Buzdolabı kapısında sorun var; Buzdolabı servis hizmeti alırken kullanıcıların sıkça belirtmiş oldukları sorunlar arasında kapı problemleri de yer alıyor. Kimi kapı kapanmazken kimi kapı açılmıyor ya da açma kapama sırasında zorluk meydana gelebiliyor. Kapı contalarında arızalar özellikle buzdolabının uzun süre kullanımında ortaya çıkmaktadır. Arnavutköy buzdolabı servisimiz contada hangi problemlerin olduğunu hemen tespit edebilir. Contanın tamamen değiştirilmesi gereken durumlar olabileceği gibi farklı işlemlerin yapılmasına da ihtiyaç duyulur. Uzman ekip kadromuz hangi işlemin yapılması gerektiğini hemen tespit eder ve gerekeni yapar. En kaliteli malzemeleri kullanarak hizmet veriyoruz.

Buzdolabı karlama yapıyor; Buzdolabından aldığınız yiyeceklerin üzerinde karlanmalar görebilirsiniz. Sanki buzdolabı dondurucu gibi çalışmaktadır. Buzdolabının karlaması yiyeceklerin bozulmasına, onların yenmeyecek duruma gelmesine neden olabilir. Karlama yapan buzdolabında çalışma problemi olduğu açıktır. Genellikle problem radyatörden kaynaklanmaktadır. Teknolojik ekipmanlar, kaliteli malzemeler ve uzman bilgisini bir araya getiren Arnavutköy buzdolabı servisi sayesinde aldığınız hizmet kalitesine hayran kalacaksınız. Buzdolaplarının her bir parçası için yüksek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve uzman kadromuz sayesinde buzdolabında meydana gelebilecek yukarıda yazılmış olan sorunlar ve çok daha fazlası için servisimizden destek alabilirsiniz. Buzdolabı çalışma sorunları ekibimiz tarafından en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

Arnavutköy Buzdolabı Tamiri

Arnavutköy buzdolabı Servisi sizlere verdiği tüm tamir ve onarım hizmetlerine 1 yıl parça ve onarım garantisi sunmaktadır. Teknik Servisimiz gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikâyetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı hedef edinmiştir. Arnavutköy buzdolabı servisi buzdolabınız da oluşabilecek problemler için çağrı merkezimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen çağrıları beklemektedir. Teknik Servimizden almış olduğunuz tüm Arnavutköy Buzdolabı Tamiri hizmetlerinde servis hizmetini tarafınıza sağlayan teknik servis ekibimiz buzdolabınızın tamir ve onarım işlemini tamamladıktan sonra size onarım garanti belgesini onaylayarak teslim edeceklerdir. Arnavutköy buzdolabı teknik servis personellerimizin size teslim ettiği buzdolabı onarım garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır.

Donanımlı araçlarımız ile sizlerin buzdolaplarını yerinde müdahale ederek çok daha kısa süreler içinde tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin aradığı Arnavutköy buzdolabı servisi hizmetin de gerekli olan çalışmaların da yapılması için her türlü ekipman ve yedek parça için bünyemiz de bulunan şubeler de gerekli donanımsal orijinal parçalar yer almaktadır. Daha verimli bir çalışma ile uzun süreli kullanım da sizler de bu değerleri alabileceksiniz.