0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

ARİSTON

Ariston

Ariston firması 2011’in sonundan itibaren, Avrupa çapında Hotpoint marka adını ortaya koydu ve Ariston ve Hotpoint Ariston olarak isimlerini değiştirmiştir.

Ariston

Ariston Hotpoint, 1911 yılında Kaliforniya’da kurulmuş ve 1920’de İngiliz pazarına girmiştir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, mikrodalga fırın, çamaşır kurutma makineleri ile ünlü bir markadır. Kardeş markaları olan Creda ve Indesit ile bir zamanlar İngiltere’deki en büyük mutfak gereçleri üretmiştir. Genel merkez, yaklaşık 1.500 kişilik bir kapasiteye sahiptir. 2007 yılının başında, Indesit Hotpoint’i devralarak onu kendi tarihi markası Ariston Thermo ile birleştirmiştir. Bu sayede, Hotpoint Ariston olarak bilinen Hotpoint, şimdi Avrupa yapımı ürünler üzerinde bir marka olarak varlığını sürdürmektedir. Ariston beyaz eşya arıza ve kurulumları için servislik yetkisini Vestel markasına devretmiştir. Ariston, hotpoint, indesit Türkiye’den çekilmiştir. Bu ürünlerin servis ağını Vestel deralmıştır ve servis bakım hizmetlerine devam etmektedir.

Aristide Merloni, İtalya’ nın Marche bölgesinde “ Induatrie Merloni ” adlı bir şirketi kurdu ve tartı imalatına başladı. Markamız faaliyete geçti ve elektrikli su ısıtıcısı üretime başladı. Su ısıtma piyasasındaki liderliğimizi pekiştirdik ve kazan üretimi başladı. Çin ve Rusya’daki faaliyetlerle beraber global bir marka olmaya başlamıştır. Yeni ısı modelini ise başarı ile gerçekleştirerek piyasaya sürmüştür. Böylece yenilikçi ve sürdürülebilir ısıtma teknolojisine ilk adım atılmıştır.

Yeni geliştirilen Aristone NET Uygulaması sayesinde 7/24 hizmet alabileceğini öncü bir marka olmuştur. Müşterilere daha yakın olmak ve sürdürülebilir taahhüdü daha iyi iletmek için yeni bir görsel kimlik tanıtımı yapılmıştır. Böylece her şeye saygı duyma konusundaki kararlığımızın somut işaretidir.

Ariston en son, en verimli teknolojileri mümkün olduğunca az enerji kullanan ve kolay kurulum, çalıştırma ve bakım için tasarlanmış erişilebilir ve bağlantılı çözümlere dönüştürüyoruz. Enerji kaynağı ne olursa olsun mümkün olan en verimli ve yenilenebilir şekilde ısıtma ve sıcak su üreten ürünler yaratmak her gün kendimize koyduğumuz hedeftir. Her bileşeni güvenilir olduğundan her ürünün kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapılandırılabildiğinden kullanım ömrü boyunca uzman tavsiyesi ve hizmetle desteklendiğinden eminiz.

Ariston Farkı

  • Ariston ısıtmadan söz ederken sadece enerji değil, samimi olmayı ve müşterilerine özen göstermeyi de ifade etmektedir.
  • Teknoloji ve tasarımla ilgili insanların aha iyi bir hayat sürmesini sağlamaya yardımcı olmaktadır.
  • Ariston enerji tasarrufu faydalarının yanında çevreci çözümler sunarak teknolojiler geliştiriyor ve enerji kaynaklarının kullanılmasına teşvik ediyor.
  • Ariston için inovasyon insanların hayatını kolaylaştırmak demektir. Ariston teknolojileri performansın yanı sıra gelişmiş emniyet sistemlerini garanti eder, öncü tasarımları ile estetikten asla taviz vermez.
Ariston Ürünleri
  • Kombi
  • Su Isıtıcıları
  • Isı Pompaları
  • Kazanlar
  • Beyaz Eşya ve Ankastre Ürünler

İhtiyacınız olan her konuda anında çözüm sunuyoruz. Whatsapp destek hattımızdan size en yakın yetkili servisimizi öğrenebilir, çağrı merkezlerimizden servis kaydınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.