0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Arçelik DGK 20 HK LCD

Arçelik DGK 20 HK LCD, Arçelik markasının öncü modellerinden biri olarak yer edinmiştir. Üstün teknoloji özelliği ve modern görümü sayesinde tüketiciler tarafından rağbet gören bir ürün haline gelmiştir. LPG ve Doğalgaz yakıt tiplerine uygun tasarlanmış cihazın teknik özellikleri, tamamen üst düzeydir. Elektronik ateşleme sistemi, Hermetik baca sistemi, hava emiş emniyetiyle diğer kombileri sollayarak 1. sınıf kalite cihaz olma niteliğini elde etmiştir. Arçelik DGK 20 HK LCD, akıllı ısıtma sistemi sayesinde, yerden ısıtma görevini de başarıyla gerçekleştirerek evlerde konforu sağlayan bir numaralı faktördür. Yüksek performansıyla hızlı ısıtma gerçekleştirir ve her saniye kullanılabilir özellik taşır. Piyasada yer alırken bütçe dostu oluşuyla bilinen ürün, dayanıklı üretimi sayesinde yıllarca kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır ve çevre dostu olma niteliği de taşımaktadır.

Şık ve ilgi çekici tasarımıyla en dar alanlara dahi sığabilecek şekilde tasarlanmış olan ürün aynı zamanda her mimariye uygundur. Kolay kurulumu ve kolay kullanımıyla da tüketicilere kolaylık sağlar ve zaman kazandırır. Minimum yakıt tüketimiyle üst düzey performans sergileyen Arçelik DGK 20 HK LCD‘in tam bir tasarruf ürünü olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları/Arçelik DGK 20 HK LCD model kombi arıza kodları ve açıklamaları aşağıda yer almaktadır.

A01 Arıza Kodu

Cihazın ateşleme yapamadığı anlamına gelen arıza kodudur. Ayrıca ana kart arızası, iyonizasyon ateşleme elektrodu sorunu veya gaz valfi sorunu da söz konusu olabilir.

A03 Arıza Kodu

Kombide aşırı ısınma meydana gelmesi sonucu limit termostatın devreye girdiğini gösteren arıza kodudur.

E03 Arıza Kodu

Fan, protestat ya da ana kartta arıza olabileceği anlamına gelir. Ayrıca dışarı uzanan borunun yerinden çıkması halinde veya daha öncesinde uzatma işlemi yapıldıysa boru ebatının fazla olması sebebiyle de bu problem yaşanabilmektedir.

E05 Arıza Kodu

Çıkış suyu sensöründe arıza meydana geldiğini gösteren koddur.

E06 Arıza Kodu

Sıcak su sensöründe veya sensör bağlantılarında arıza olabileceği anlamına gelir.

 E10 Arıza Kodu

Su basıncının düşük olduğunu belirten arıza kodudur.

E26 Arıza Kodu

Kombi içindeki su sıcaklığının yükseldiği, bu nedenle cihazın emniyete alındığı anlamına gelir.

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları Çözümleri

Arçelik DGK 20 HK LCD Arıza Kodları Çözümleri için öncelikle kombinin verdiği arıza kodunu dikkate alarak basit müdahalelerde bulunabilirsiniz. Mesela A03 Arıza Kodunda kalorifer düğmesini RESET yazan bölüme doğru çevirerek cihaza reset atabilir, kalorifer vanalarının ve kombi altındaki tesisat vanalarının açık olduğundan emin olarak cihazdaki sorunu giderebilirsiniz. Arıza hala giderilemediyse yetkili servisimize ulaşarak yardım isteyebilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz.