0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

ALTUS

ALTUS – ARÇELİK

1998 yılından bu yana 25.000 çalışanı ile Türkiye, Romanya, Rusya olmak üzere toplam 11 üretim tesisi ile “Tüketicilerin hayatlarına artılar katmak” hedefiyle yola çıkan Altus, Türkiye’nin en köklü beyaz eşya üreticisi olan Arçelik A.Ş.’nin markalarından biri olarak ürün ve hizmetlerini tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Altus

Türkiye’nin dört bir yanında 4000’i aşkın satış noktası ile Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip markalarından biri olan Altus beyaz eşya, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tüketicilerinin hayatlarına kattığı pek çok artıyla, başarısını her geçen gün daha da ileri taşıyan Altus, dayanıklılığı fonksiyonellikle buluştururken; teknolojiyi en yalın ve işlevsel şekliyle sunuyor. Tüketicilere ise, bu artı özelliklerin tadını çıkarmak kalıyor.

Neden Altus Almalıyım ?

Türkiye’nin çok satan köklü beyaz eşya üreticisi Arçelik güvencesinden üretilen Altus, yurtdışında ve ülkemizde yer alan 11 farklı üretim merkezi ile her gün binlerce ürünü kullanıma sunan bir marka olmuştur. Yüksek müşteri memnuniyeti, diğer markalar göre daha ekonomik oluşu, yaygın servis ağı, hızlı teslimat, tüketici odaklı yaklaşımı ile rakiplerinin önünde yer almaya devam etmektedir. Özetle Altus bütçe dostu ve uzun ömürlü bir beyaz eşya markasıdır.

Türkiye’nin bir numaralı markası olan Arçelik güvencesi ve kalitesi altında üretilmektedir. Kurulduğu günden beri iş felsefesini müşteri memnuniyeti üzerine kurgulamış olan Arçelik, zirvedeki yerini “kaliteli ürün, üstün satış gücü ve etkili satış sonrası hizmetleri” anlayışına borçlu. Bir ALTUS ürünü aldığınız andan itibaren bu güveni, bu gücü, bu garantiyi hissetmeye ve yaşamaya başlarsınız. Hiç merak etmeyin. Altus arkanızda! Yurtdışı satış rakamları rakip markalar göre oldukça yüksektir. Tüm bu ayrıcalıklar bir araya geldiğinde Neden Altus Almalıyım sorusuna en doğru şekilde cevap bulmuş olacaksınız. Altus ürünlerinde vermiş olduğumuz hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.

Altus Ürünleri
  • Isıtma ve Soğutma
  • Beyaz Eşyalar
  • Ankastre Ürünler
  • Elektronik
  • Küçük Ev Aletleri

Neden Altus

BASİT

Şık ama gösteriş peşinde olmayan, kullanımı kolay ürünler!

Azın, çok olduğuna inanıyor; aşırılıklardan kaçınıyor. Bu yüzden herkes tarafından tercih ediliyor.

RAHAT

Kullanım amacınıza uygun üretim, kolay ulaşılırlık, yaygın teknik destek!

Niyeti hayatınızı kolaylaştırmak.Teknik olarak pek ihtiyacınız olmaz ama teknik desteğe ihtiyacınız olduğunuzda bir telefon kadar yakın!

MANTIKLI

Kesinlikle çok ekonomik. Daha ekonomik. En ekonomik!

“En ekonomik” bir seçenekken daha fazlasını ödemek, kulağa mantıklı geliyor mu? Kaliteden ve güvenceden de ödün vermeden Tüm ihtiyaçlar, bu kolaylıkla ve bu fiyatlarla… Kulağa mantıklı geliyor, değil mi?