0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Altus AL 24 KH Plus

Altus AL 24 KH Plus, Altusun ürettiği kombi modelleri arasında en çok kullanılan üründür. 1. sınıf kalitedeki bu kombi modeli, birçok konutun konfor sağlayıcısı olarak yer edinmiştir. Çift eşanjör yapısı ile yüksek kalitede ısınma ve sıcak su temini sağlayarak, kullanıcıları her daim memnun etmektedir. Ayarlanabilir sıcaklığıyla yaz kış dilediğiniz zaman kullanmanız mümkündür. Dijital LCD gösterge panosu sayesinde modern ve kolay kullanılabilir bir ürün olarak oldukça dikkat çekmektedir. Sade, şık ve her alana uyum sağlayan boyutu sayesinde kullanışlılığından ödün vermemektedir. Fiyatının üzerinde performans sergileyen cihaz, kolay montaj edilmesi sayesinde hızlı bir şekilde kullanıma sunulmaktadır.

Altus AL 24 KH Plus dayanıklılığıyla yıllar boyu kullanılan bir cihazdır ve minimum seviyede yakıt kullanımıyla tam bir tasarruf ürünüdür. Çevre ve kullanıcı dostu ürün, tüm teknik ve estetik özellikleriyle zirvede yer alarak tüketicileri kendine hayran bırakır.

Altus AL 24 KH Plus Arıza Kodları

Altus AL 24 KH Plus Arıza Kodları/Altus AL 24 KH Plus model kombi arıza kodları aşağıda başlıklar halinde açıklamalarıyla birlikte verilmiştir.

E1 Arıza Kodu

Gazın olmadığını belirten arıza kodudur. Ayrıca elektronik kart, gaz valfi veya elektrotlarda da arıza olabilir.

E2 Arıza Kodu

Sıcaklığın yüksek olduğunu gösteren arıza kodudur.

E3 Arıza Kodu

Atık gaz sistemiyle ilgili bir arıza olduğunu belirtir. Fan, prosestat ya da elektronik kart gibi parçalarda problem olabilir.

E4 Arıza Kodu

Tesisat su basıncının düşük olduğunu gösteren arıza kodudur.

E5 Arıza Kodu

Gaz valfinin iyi çalışmadığı anlamına gelen arıza kodudur.

E6/E7 Arıza Kodu

Kullanım suyu sensöründe veya sensör bağlantılarında arıza olabileceğini belirtir.

E8 Arıza Kodu

Cihazın hararet yaptığı anlamına gelen arıza kodudur.

E9 Arıza Kodu

 Ana kumanda dahili ayar düğmesinde arıza olduğunu bildiren koddur.

E0 Arıza Kodu

Cihaz bağlantılarının sağlıklı bir şekilde yapılmadığı anlamına gelir.

EA Arıza Kodu

Isıtma suyu dönüş sensöründe problem olabileceğini, sensör bağlantılarında veya elektronik kartta sorun olabileceğini gösteren arıza kodudur.

Altus AL 24 KH Plus Arıza Kodları Çözümleri

Altus AL 24 KH Plus Arıza Kodları Çözümleri için öncelikle cihazınızın verdiği arıza kodunu dikkate alarak, basit müdahalelerde bulunabilirsiniz . Örneğin kombinizde E2 Arıza Kodu belirdiğinde tesisat su basıncını yükseltmeniz gerektiğini, E2 Arıza Kodu belirdiğinde petek vanalarını kontrol ederek vanalar kapalıysa açmanız gerektiğini bilerek uygulayabilirsiniz. Arızayı gideremediğiniz taktirde çağrı merkezimizi arayarak teknik ekibimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.