0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

AIRFEL

Airfel

1978 yılından beri Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011 yılında Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli markalarından Airfel’in bütün hissesini satın alarak Türkiye’ de iklimlendirme sektöründe büyük bir yatırım yapmıştır. Daikin Türkiye pazarında ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip şirketdir.

Airfel

Airfel Daikin; Türkiye’nin Sakarya Hendek ilçesinde bulunan 100.000 m üzerine 42.000 m² kapalı alana kurulu üretim tesislerinde Daikin markasının yanı sıra, Airfel markalı ürünlerinin üretimine de başlanmıştır.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye alt bölge müdürlüğü (Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir, Trabzon), 300 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir.

İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknolojiyle üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun hızlı ve konforlu çözümleri sunmaktadır. Türkiye Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’nın Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandırılacak ve bölgenin en önemli iklimlendirme pazarı haline gelecektir.

Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknolojiyle üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.

Airfel Neden Tercih Edilmelidir?

 • Her zaman kendini yenileyen ve değişimlere ayak uyduran yetkili teknik servis tecrübesine sahip personeller ile sizlere daima en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.
 • Airfel teknik servisi gün boyunca gelen taleplere cevap vermekte ve sorunları çözümlemek için her zaman profesyonel adımlar atmaktadır. Teknik servis elemanlarımız tüm çalışmalarını titizlik ve kalite içeresinde yürütmektedir. Servisimiz sizin için en hızlı ve uygun fiyatlı hizmet vermektedir.
 • Uzun yılların vermiş olduğu deneyim sürecinde daima ileri ivmelenme göstererek başarılı sonuçlar odak noktası olmuştur.
 • Uzman personel kadromuz arızanın yerinde onarımı mümkünse aynı gün içinde arızanın giderilmesi için işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti prensibimizle İstanbul merkez ve ilçelerinde, konusunda uzman çalışanlarımızdan oluşan ekibimizle 7 gün 24 saat çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
 • Siz değerli müşterilerimizin problemleri ile ilgilenmek ve müşteri memnuniyetini hedef edinerek çalışmaları yürütmek en önemli ilkelerimizdendir.

Airfel Ürünleri

 • Kombi
 • Klima
 • Panel Radyatör
 • Fancoil
 • Klima Santralleri

Daikin Europe , geniş bir skalada klima ve soğutma ürünleri ve ticari, konutsal ve endüstriyel sistemleri Ostend ve Çek Cumhuriyeti’ndeki üretim tesislerinden sağlamaktadır.
Ana ürünler; heat pump veya sadece soğutmalı split, multi-sky air sistemleri, hava ve su soğutmalı chiller sistemleri, en son teknoloji ürünü VRV sistemleri, paket tip üniteler, Altherma ısı pompası temelli konut ısıtma sistemleri, hava temizleyicileri, ve kullanımı kolay iklimlendirme kontrol ve yönetim sistemlerinden oluşmaktadır.
Tüm bu sistemler ürünlerin operasyonel ömürleri boyunca enerjinin maksimum etkinlikte kullanılmasını sağlamakta olup, Daikin Europe’un temel felsefesi ve sürekli araştırma geliştirme temeline dayanmaktadir.

Ürün Kalitesi

Daikin qualityKalite, üretimden satış sonrası servise kadar, Daikin ürün sağlama zincirinin tüm aşamalarında bir bütündür. Üretim esnasında bütün üniteler, kullanım sahalarındaki cihaz arızalarina karşı ilk savunma hattı olan uzun bir seri teste tabi tutulur.

Cihazların ISO9001 ve EUROVENT ürün test gereklerine uyumları ise geniş bir alan içerisinde gün boyu yapılan simüle edilmiş alan koşullarında performans kontrolü altında sağlanmaktadır. En üst kaliteyi sağlama amacımızın temel dayanağı Japonya’daki ana firmamızdan aldığımız teknik destektir. Daikin Industries Ltd, Daikin Europe’a dünyanın en gelişmiş ve ileri iklimlendirme araştırma ve geliştirme tesislerinden faydalanma olanağı sağlamaktadır.

AIRFEL Daikin, kendi kompresörünü ve soğutkan gazını üreten tek iklimlendirme üreticisidir.