0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Airfel Family 24-28

Airfel Family 24-28, öne çıkan kombi modellerinden biridir. Hermetik kombi, üstün yoğuşmalı teknolojisiyle dikkatleri üzerine çeker. Zahmetsiz ısıtma yeteneği sayesinde, kışları konforlu geçirmeniz konusunda ön ayak olmaktadır. Hızlı çalışan sistemi sayesinde, etkin sıcaklık ortamını sizler için hazırlar. Değişen ısı kapasitesi ile dilediğiniz sıcaklığa ayarlanabilir bir ürün olmakla birlikte, konum ayarından kış veya yaz moduna geçme özelliği de bulunmaktadır. Airfel Family 24-28, kullanım beklentilerinizin üstünde bir performans sergileyerek, kullanıcılarını %100 memnun eden bir üründür.

Airfel Family 24-28, yakıt tüketimini minimum seviyede tutmaktadır. Ayrıca şık tasarımıyla, her dekora ve mimariye uygun bir görünüm sağlar. Çevre dostu bir kombi olan Airfel Family 24-28, enerji verimliliğinde A sınıf kalitede bir üründür. Uzun süre kullanılabilen dayanıklı bir ürün olarak, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunar.

Airfel Family 24-28 Hata Kodları

Airfel Family 24-28 Arıza kodları/ Airfel Family 24-28 model kombilerde oluşan arıza kodları aşağıdaki başlıklarda verilmiştir.

10 Arıza Kodu 

Ateşleme sistemi ; ana kart, elektrotlar veya gaz grubunda problem olabileceğini belirtir.

20 Arıza Kodu

Sınırlama termostatı sorunu olduğunu gösteren arıza kodudur.

21 Arıza Kodu

Brülör termostatında problem olabileceğini belirtir.

30/31 Arıza Kodu

Atık gaz tahliyesinde problem olabileceğini gösteren arıza durumunda; prosestat, fan veya ana kartta arıza olduğunu belirtir.

40 Arıza Kodu

Kombi basıncı düşük olduğu için cihaz uyarı verir.

41 Arıza Kodu

Cihaz daha önce 40 arıza kodunu vermiştir ama müdahale geciktiğinden dolayı sistemin zarar görmemesi için kombi kilitlenmiş demektir.

42 Arıza Kodu

Su basıncı dönüştürücüsünde problem yaşandığını belirten arıza kodudur.

50 Arıza Kodu

Kombinin, yanlış alev sinyali verdiği anlamına gelir. Anakart, gaz grubu veya iyonizasyon elektrodu parçalarında da sorun olabilir.

51/59 Arıza Kodu

Kombi ana kartında arıza olduğunu belirtir.

60 Arıza Kodu

Sıcak su sensör arızasını gösteren arıza kodudur.

71 Arıza Kodu

Primer prob sorunu anlamındaki arıza kodudur.

77 Arıza Kodu

Kombi termostatındaki sıcaklığın düşük olduğunu gösterir.

J0 Arıza Kodu

Bu arıza kodunda; ekran kartına önceden müdahale edilmişse yanlış takıldığını gösterir, kombiye uygun değildir veya ayarlarında problem olabilir. Müdahale edilmediyse ana kart arızalı olabilir.

J1 Arıza Kodu

Uzaktan kumanda paneliyle bağlantı kurulmadığını gösteren bu arıza kodunda kablolarda da problem olabilir. Ana kartın arızalı olma ihtimali de bulunur.

Airfel Family 24-28 Arıza Kodları Çözümleri

Airfel Family 24-28 Arıza Kodları Çözümleri için en başta cihazınızdaki arıza kodunu tespit ederek, soruna yönelik basit müdahalelerle bulunarak arızayı giderebilirsiniz. Örnek olarak cihaz 51/59 Arıza Kodu vermişse ana kartı, 40 Arıza Kodu vermişse kombi basıncını kontrol edebilirsiniz. Müdahalelerinize rağmen sorun çözülmediyse yetkili teknik servisimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.