0850 562 78 62
Sosyal Medya Hesaplarımız

Airfel Digifix Duo

Airfel Digifix Duo, Airfel markasının üstün kombi modellerinden biridir. En dar alanlara dahi sığabilecek tasarımları bulunan kombi, 1. sınıf özellikleriyle dikkatleri üstüne çeker. Yüksek ısıtma kapasitesine sahip Airfel Digifix Duo; çift yoğuşmalı kombiler arasında, en çok tercih edilen ürünlerdendir. Her daim yüksek verimlilikle çalışmanın yanı sıra, tasarruf odaklı bir kombi modelidir.

Teknik özellikleri açısından geniş kapsamlı olan ürün, evinizde konforu sağlayan en önemli faktördür. Kullanıcı dostu kombiler arasında yer alarak, kolay kullanılabilir özelliktedir. Ayrıyeten gürültüsüz çalışma yönüyle, tüketicilerin kalbini kazanmıştır. Sade tasarımıyla her alana hitap eden Airfel Digifex Duo, geniş ısıtma modülasyon aralığıyla; yakıt tüketimini en aza indirgemektedir.

Konveksiyonel Hermetik kombi olan Airfel Digifix Duo, uzun ömürlü bir üründür. Şıklığı ve kalitesiyle, tamamen çevre dostu bir kombi olarak yer edinmiştir. Ürün, paslanmaz çelik eşanjörü sayesinde yoğuşma suyuna karşı dayanıklılığını korumaktadır. Airfel Digifix Duo, tüm bu özellikler dahilinde tüketiciler tarafından değerlendirilerek; tamamen olumlu geri dönüşler almaktadır.

Airfel Digifix/Digifix Duo Hata Kodları

Airfel Digifix ya da Digifix Duo model kombilerde bir arıza meydana geldiğinde anahtar sembolü çıkmaktadır. R sembolü bulunan düğmeye basıldığında ise, LCD ekranda arıza kodu belirmektedir.

Airfel Digifix Duo Arıza Kodları/ Airfel Digifix 24 KW Arıza kodları/ Digifix Duo 24 Kw model kombi arıza kodları aşağıdaki başlıklarda anlatılmıştır

LP Arıza Kodu

Su basıncının 1 barın altına düştüğünün göstergesidir.

HL Arıza Kodu

Limit termostatın devreye girdiği durumlarda sistem su sıcaklığının yüksek olduğu anlamına gelir.

AF Arıza Kodu

Prosestat,  ana kart veya fan arızalı olabilir, baca çıkmış olabilir.

HB Arıza Kodu

Kalorifer sisteminin sensöründe problem olduğunu gösteren arıza kodudur.

DB Arıza Kodu

Sıcak su çıkış borusunun üstündeki sensör arızalı olabileceği gibi, sensör bağlantısı ve kablolarında da problem olabileceği anlamına gelen koddur.

BC Arıza Kodu

Ana kart, gaz grubu veya elektrotlarda sorun olabileceğini belirten arıza kodudur.

C1 Arıza Kodu

Bu arıza kodu LCD ekranda C simgesiyle belirir. Gaz valfi ya da elektronik kartta sorun olduğunu gösterir.

A5 Arıza Kodu

Protestat kontağının kapalı olduğunu belirten arıza kodudur.

FR Arıza Kodu

Kalorifer sensörü 1°C sıcaklık algılandığı zaman ana eşanjörde donma tespit edilerek ekranda bu arıza kodu belirir.

Airfel Digifix Duo Arıza Kodları Çözümleri

Airfel Digifix Duo Arıza Kodları Çözümleri için kombinizin verdiği arıza koduna göre kolay müdahalelerde bulunarak arıza durumunu giderebilirsiniz. Mesela kombinizde HB Arıza Kodu görüldüğünde kalorifer sistemi sensörünü kontrol edebilir, A5 Arıza Kodu görüldüğünde ise protestat kontağını açarak arızayı giderebilirsiniz. Müdahalelerinize rağmen arızayı gideremediğinizde yetkili teknik servisimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.